Sprzedaż zdjęć

Większość zdjęć prezentowanych w galerii sztukabiegania.com mogą Państwo zakupić z przeznaczeniem do użytku niekomercyjnego* w studiu fotograficznym SZTUKA KADRU w formie plików cyfrowych dużej rozdzielczości, w cenie 15 zł/szt. Każdy plik przed wysyłką poddawany jest profesjonalnej fotoedycji gwarantującej wydruki i odbitki najwyższej jakości.

Aby zamówić wybrane zdjęcia w postaci plików cyfrowych dużej rozdzielczości należy wysłać na adres: studio@sztukakadru.pl mail, w którego treści proszę wkleić linki do wybranych zdjęć (linki można skopiować po kliknięciu prawym klawiszem na zdjęciu i wyborze z menu „kopiuj adres obrazu”). Poniżej przykładowy link do zdjęcia:

http://www.sztukabiegania.com/wp-content/uploads/2018/10/293A1959.jpg

Po zwrotnym potwierdzeniu dostępności zdjęć w pełnej rozdzielczości prosimy o wpłatę na konto:

SZTUKA KADRU Andrzej Chomczyk
ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa
Idea Bank, nr rach.: 21 1950 0001 2006 0395 4449 0002

15 zł za każde zamówione zdjęcie.

Pliki wysyłamy w formie załącznika do poczty e-mail lub, w przypadku większej ilości plików, za pośrednictwem platformy wetransfer.com, w ciągu 2 dni roboczych od chwili zaksięgowania wpłaty  na koncie.

W przypadku zamówienia plików na nośniku CD doliczana jest dodatkowa opłata w wys. 20 zł. Nośnik wysyłamy przesyłką priorytetową Poczty Polskiej.

Do każdego zdjęcia w postaci pliku cyfrowego dołączana jest elektroniczna wersja certyfikatu Sztuki Kadru oraz kopia paragonu fiskalnego.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacją na temat możliwości zamówienia wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych z zakupionych zdjęć. Wydruki wykonujemy na na drukarce Epson Stylus PRO 9900. Realizujemy również zamówienia na odbitki w technologii Foto Lab na papierach Kodak Supra Endura i Fuji Crystal Arviv.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adres studio@sztukakadru.pl

*) Niniejsza oferta sprzedaży plików cyfrowych skierowana jest wyłącznie do Klienta indywidualnego, a zakupione zdjęcia można reprodukować i powielać wyłącznie na użytek prywatny. W przypadku zainteresowania zakupem zdjęć do celów komercyjnych prosimy o kontakt mailowy pod adres e-foto@sztukakadru.pl. W zależności od oczekiwań Klienta prześlemy dedykowaną ofertę.